Polski Związek Funduszy Pożyczkowych      pzfp@pzfp.pl       22 521 06 71    

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

PZFP chce przedstawić swoje postulaty Konwentowi Marszałków

Zwróciliśmy się do Pana Marszałka Piotra Całbeckiego, jako Przewodniczącego pracom Konwentu Marszałków, z prośbą (pismo w załączeniu) o umożliwienie naszym reprezentantom przedstawienia, w trakcie kolejnego posiedzenia przedmiotowego gremium, propozycji rozwiązań w zakresie zasad wdrażania instrumentów zwrotnych w perspektywie finansowej 2021-2027.

Jesteśmy przekonani o tym, że głos środowiska podmiotów, które w wymiarze operacyjnym udzielają przedsiębiorcom wsparcia okaże się pomocny w toku wypracowywania rozwiązań pozwalających wykorzystywać instrumenty zwrotne z maksymalną korzyścią dla rozwoju gospodarki. W szczególności chcielibyśmy poruszyć takie tematy jak: parametry produktów pożyczkowych, wkład własny pośredników finansowych, sposób ich wyboru, współpraca funduszy pożyczkowych z regionalnymi funduszami rozwoju.

PZFP pozostaje w gotowości do intensywnej pracy na rzecz rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Chcemy, podobnie jak w poprzednich latach, brać aktywny udział we wdrażaniu instrumentów zwrotnych. Posiadamy potrzebne w tym obszarze kompetencje i potencjał organizacyjny. Miniona perspektywa finansowa przyniosła szereg doświadczeń. Płynące z nich wnioski należy przekuć na zastosowanie konkretnych rozwiązań dzięki, którym wspieranie przedsiębiorczości za pomocą instrumentów zwrotnych będzie mogło być jeszcze bardziej efektywne.


Drukuj  

Polski Związek Funduszy Pożyczkowych
ul. Żurawia 32/34
00-515 Warszawa
Tel: 22 521 06 71
Tel. kom. 602 413 685

Serwis pzfp.pl administrowany przez Polski Związek Funduszy Pożyczkowych stosuje dla prawidłowego działania pliki cookies. Politykę prywatności, cel i sposób stosowania plików cookies można znaleźć wybierając przycisk "Polityka Prywatności".