Polski Związek Funduszy Pożyczkowych      pzfp@pzfp.pl       22 521 06 71    

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Szkolenie z analizy finansowej za nami

W dniach 1 – 2 marca Członkowie PZFP uczestniczyli w szkoleniu „Ocena ryzyka pożyczkowego przedsiębiorców w działalności obrotowej i inwestycyjnej”.

Szkolenie, w formie online, zostało zorganizowane we współpracy z Fundacją Microfinance Centre. Dzięki finansowaniu z Programu EaSI, uczestnicy nie ponosili żadnych kosztów udziału w wydarzeniu.

W trakcie szkolenia, prowadzonego przez Pana Mirosława Mellera poruszano m.in. takie tematy jak: Bilans i jego ocena, Zabezpieczenia pożyczek, Etapy procesu inwestycyjnego, czy też Ustalanie limitów pożyczkowych i weryfikacja potrzeb finansowych wnioskodawcy.

W interaktywnym webinarium wzięli udział przedstawiciele 32 zrzeszonych w PZFP podmiotów. Dziękujemy MFC za współpracę w organizacji przedmiotowego wydarzenia i polecamy Państwu współpracę z Fundacją.

 


Drukuj  

Polski Związek Funduszy Pożyczkowych
ul. Żurawia 32/34
00-515 Warszawa
Tel: 22 521 06 71
Tel. kom. 602 413 685

Serwis pzfp.pl administrowany przez Polski Związek Funduszy Pożyczkowych stosuje dla prawidłowego działania pliki cookies. Politykę prywatności, cel i sposób stosowania plików cookies można znaleźć wybierając przycisk "Polityka Prywatności".