Polski Związek Funduszy Pożyczkowych      pzfp@pzfp.pl       22 521 06 71    

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Rozmowy z Urzędem Marszałkowskim woj. Wielkopolskiego

1. lutego przedstawiciele organów statutowych Związku spotkali się z reprezentantami Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego. Naszą delegację tworzyli: Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej, Pani Paulina Starzyńska i Prezes Związku, Pan Marek Mika. Urząd był reprezentowany przez Dyrektora Departamentu Wdrażania Programu Regionalnego woj. Wielkopolskiego oraz Kierownika Oddziału Instrumentów Finansowych, Panią Aleksandrę Kapustę.

Było to już kolejne spotkanie naszej organizacji z władzami regionalnymi. Także to wydarzenie było pochodną pism wysłanych do Marszałków województw po naszej listopadowej konferencji. Dyskusji poddano nasze postulaty. Realizujemy w ten sposób zadanie Związku polegające na przedstawianiu właściwym organom administracji rozwiązań pozwalających na efektywne wspieranie finansowe przedsiębiorstw za pomocą instrumentów zwrotnych.

Spotkanie odbyło się w merytorycznej i miłej atmosferze. Należy zauważyć wysoki poziom otwartości po stronie pracowników Urzędu na nasze postulaty i przemyślenia. Co ważne, poświęcono naszej delegacji tyle czasu ile było potrzebne na rzetelne przedyskutowanie wszystkich tematów. Dziękując za spotkanie pozostajemy z nadzieją na dalszą merytoryczną współpracę.


Drukuj  

Polski Związek Funduszy Pożyczkowych
ul. Żurawia 32/34
00-515 Warszawa
Tel: 22 521 06 71
Tel. kom. 602 413 685

Serwis pzfp.pl administrowany przez Polski Związek Funduszy Pożyczkowych stosuje dla prawidłowego działania pliki cookies. Politykę prywatności, cel i sposób stosowania plików cookies można znaleźć wybierając przycisk "Polityka Prywatności".