Polski Związek Funduszy Pożyczkowych      pzfp@pzfp.pl       22 521 06 71    

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

Slide 1
Fundusze pożyczkowe

szansą na rozwój Twojej firmy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Kolejne bezpłatne szkolenie dla Członków PZFP za nami

21 marca Członkowie PZFP brali udział w zorganizowanym wspólnie z Fundacją Microfinance Centre warsztacie „Sztuczna inteligencja w procesach sprzedaży i marketingu.” W wydarzeniu wzięło udział kilkudziesięciu pracowników naszych Członków.

Sztuczna inteligencja wkracza w nasze życie w coraz większym wymiarze. Z tyłu nie mogą pozostać także fundusze i powinny wykorzystywać ją tak w sprzedaży, jak i w marketingu. Dzięki szkoleniu kadry funduszy mogły dowiedzieć się tego jak technologie oparte na sztucznej inteligencji rewolucjonizują świat sprzedaży i marketingu oraz jak wykorzystać tę szansę w sektorze mikrofinansów. Pozwoli to m.in. na poprawę jakości podejmowania decyzji dzięki analizie danych opartej na AI, zwiększenie skuteczności kampanii marketingowych dzięki personalizacji, zrozumienie przyszłości technologii AI w mikrofinansach i przygotowanie się na nadchodzące trendy.


Drukuj  

Polski Związek Funduszy Pożyczkowych
ul. Żurawia 32/34
00-515 Warszawa
Tel: 22 521 06 71
Tel. kom. 602 413 685

Serwis pzfp.pl administrowany przez Polski Związek Funduszy Pożyczkowych stosuje dla prawidłowego działania pliki cookies. Politykę prywatności, cel i sposób stosowania plików cookies można znaleźć wybierając przycisk "Polityka Prywatności".